Přátelé, je to konečně tady!

Kdo z vás se zúčastnil křtu mé knihy „Až vyhasne svět” anebo ji držel v ruce, jistě mi dá za pravdu, že ilustrace z rukou kreslířek Verunky Svobodové a Elóren jsou velmi zdařilé a ladící k dekadentní tónině mých veršů. Nyní máte skvělou možnost si za rozumný peníz pořídit některou z ilustrací domů na stěnu nebo na více stěn (záleží, jak máte velké obydlí) 😉 Využijte této skvělé a neopakující se příležitosti k získání originálního uměleckého výtvoru pro vás i budoucí generace…

Zde si můžete prohlédnout celou galerii.

Jedná se o velmi kvalitně vytištěné reprodukce obrázků ve formátu A3 ve vkusném černém paspartu s klipem k uchycení na zeď. Cena ilustrací je 500 Kč od Elóren a 400 Kč od Verunky Svobodové (včetně rámu). Předání obrázků nejlépe v Jablonci nad Nisou, zájemcům zdaleka jsem ochoten i poslat (je třeba počítat s poštovným a delší časovou lhůtou).

Níže názorně vidíte, jak se ilustrace vyjímá v pověšeném stavu.

Zarámované obrázky – ukázka

Bohužel se zatím nepodařilo, aby se v galerii objevovaly i popisky obrázků 🙁 Pokud máte o některý z nich zájem, napište mi (v sekci kontakt) e-mail se stručným popisem, o který se jedná, a domluvíme se. Na odstranění problému se pracuje. Děkuji za pochopení.

Pokud byste měli zájem přímo o originály, napište mi též.